Повернутися до звичайного режиму

92 роки тому, в жовтні 1922 року, в Слатине на кошти батьків була відкрита школа. У 1924 році Харківський виконком передав школу до відома Дергачівського райвно. Дітей у класах було 105.

/Files/images/Школа.jpg


У 1931 році вже 14 класів – 470 учнів, а в 1935 році школа стала десятирічною, перейшла до відомства шляхів сполучення і отримала назву “43 середня школа Південної залізниці”.


У 1953 році школу із транспортної системи передали в наркомпросівську до Дергачівського райвно. Директором було призначено Кулібабу Корнія Оврамовича. Багато сил і енергії віддали школярам вчителі Бондаренко Іван Іванович, Шаповалов Федір Тихонович, Наймитенко Петро Тихонович, Гавриленко Петро Семенович, Степаненко Іван Семенович, Карпенко Іван Якович.

В цей час зародилась дружба між школярами Слатинської і Жовтневої середньої школи Бєлгородської області. Обмін дружніми делегаціями, військово-спортивні переходи і інші форми спілкування згуртували дітей, зміцнили їх фізично.

У 1974 році побудовано нову школу.
За період з 1980-1994 рр., коли директором школи працювала досвідчений педагог, спеціаліст вищої категорії Триньова Валентина Леонтіївна, особливо зміцніла матеріальна база, введена кабінетна система навчання, поліпшилось технічне оснащення школи. Гордістю став кабінет інформатики, зміцніла матеріальна база автомобільного парку. Школа працювала над питаннями профорієнтації учнів: відкриті профілюючі класи на МТФ №3 радгоспу “Нива”. Керував цією роботою майстер виробничого навчання Бугрій А.О.

/Files/images/Школа 1.jpg

У 2002 р. відкрито дошкільний підрозділ.
З 1994 -2005 р. директором працювала Гейда Валентина Григорівна, випускниця школи.

З 25.10.2005 року школу реорганізовано у Слатинський навчально-виховний комплекс Слатинської селищної ради Дергачівського району Харківської області.

З 2005 по 2014 рік заклад очолювала Євдокімова В.В.

Сьогодні Слатинський НВК - це стартовий майданчик для добрих починань і злетів кожного її вихованця, а очолює заклад Скрипка Наталія Василівна.

Під її керівництвом у грудні 2014 року відкрито музей історії школи.

Кiлькiсть переглядiв: 397

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.