До уваги учнів та батьків 8-11 класів

Про порядок вивчення окремих предметів у 2012/2013 н.р.

З метою виховання в учнів свідомого прагнення до вивчення рідної мови, удосконалення власного мовлення у 8 класі (по 1 годині на тиждень) введено факультативний курс «Синтаксис сучасної української мови. Просте речення».

Опанування учнями 10 класу курсу за вибором «Основи веб- дизайну» (1 година на тиждень) є не тільки засобом підготовки учнів до життя в інформаційному суспільстві та до майбутньої професійної діяльності , але і засобом практичного закріплення теоретичної підготовки, одержаної учнями на уроках інформатики.

Актуальність викладання факультативного курсу «Орфографічний практикум» у 10-11-х класах (1 година на тиждень) полягає в тому, що сучасне життя вимагає від кожного підвищення знань з питань правопису сучасної української літературної мови.

Для ознайомлення школярів із загальними закономірностями економічної і правової організації суспільства, аналізом проблем раціонального вибору на рівні окремого споживача, виховання грамотної споживчої поведінки у 10 класі введено курс за вибором «Основи споживчих знань» (1 година на тиждень).

Невідкладним завданням шкільної математики є підсилення прикладної спрямованості вивчення як теоретичного матеріалу, так і особливо систем задач. Тому вивчення курсу за вибором «Методи розв’язування задач з математики» у 10-11 класах (по 1 годині на тиждень) сприятиме як підвищенню мотивації навчання, так і практичній підготовці учнів.

З метою ознайомлення учнів з основними галузями і проблемами сучасного суспільствознавства, сприяння їх світоглядному та професійному самовизначенню, допомоги у свідомому зайнятті певної соціальної, життєвої і громадянської позиції у 10, 11-х класах введено вивчення факультативного курсу «Людина і суспільство» по 1 годині на тиждень.

Кiлькiсть переглядiв: 54

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.