Дзвони Чорнобиля.

«Чи буде квітень, як завжди,

Дарунком весняної здоби.
Чи власним іменем біди
Ми назвемо його Чорнобиль?...»

Саме з таких слів 28 квітня у Слатинському НВК розпочалася урочиста лінійка присвячена Дню цивільної оборони та 31 річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Після відповідного сигналу учні та колектив школи у повному складі вчасно евакуювалися. Начальник штабу Цивільного захисту Олена Євгенівна Гужва повідомила, що евакуація у закладі тривала 3 хвилини. Першими евакуювалися учні 1-х класів, а останніми - учні 7-х класів .
На заході були присутні почесні гості: Молчанов Віктор Іванович- голова ветеранської організації "Союз Чорнобиль України", Кононенко Володимир Григоррович - голова первинної ветеранської організації смт. Слатине, Бондаренко Віктор Дмитрович - учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, Тимошенко Микола Петрович - учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
Ведучі розповіли про історію Чорнобильської станції, про героїв-ліквідаторів, про пожежників, що боролися з полум’ям на четвертому реакторі. Пам'ять всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання. На протязі заходу були виступи учнів молодших класів . Не залишились осторонь і учні 5-х класів, які з великим відчуттям патріотизму декламували вірші, присвячені чорнобильській катастрофі. Особливо вразила пісня у виконанні учениці 10 класу Кононенко Владислави.
По закінченні учні 6 - х класів разом з класними керівниками та головою учнівського самоврядування поклали квіти до пам’ятника Чорнобильської катастрофи.
Метою заходу було донести до свідомості учнів масштаб чорнобильської трагедії. Розвивати почуття гордості за свій народ. Прищеплювати любов до рідного краю. Виховувати почуття співчутливості, критичне ставлення до історичних подій.
3:07
Написать комментарий...
Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.