До неба музика сягає, наче мрія, І тане в квітах урочистий зал. В очах у кожного і радість, і надія… У школі випускний останній бал.

Ось і закінчився черговий навчальний рік для 9-х класів Слатинського НВК. Спливли в історію контрольні, семінари, ДПА. І уже знову стоять на порозі школи випускники. Щемливо і тривожно на серці у кожного з присутніх. Адже в цей нелегкий час вирушають наші вихованці у незвідану путь. Як складеться їх доля – таємниця. Та подумки кожен бажав їм щастя та мирного неба над головою.

З напутніми словами звернулася до учнів директор школи Скрипка Наталія Василівна і під урочисті фанфари вручила документи про завершення навчального закладу. Її побажання доповнили батьки, передавши естафету першим вчителям та класним керівникам.

Та хіба могли залишити школу випускники, не висловивши свою вдячність наставникам, що упродовж 9 років формували з колишньої малечі гідних синів і дочок своєї держави.

Стихли останні акорди випускного, юнаки і дівчата зустріли перший свій дорослий світанок. Попереду нові випробування! Щасти вам, ВИПУСК 2016!!!

/Files/images/2AT_buWmhaA.jpg

/Files/images/2OrgQddSac4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.