День перемоги

9 травня, вся Україна відзначала День пам'яті та примирення. Цю дату наша держава офіційно відзначала вперше, чим і започаткувала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам'яті та примирення під гаслом "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо".


Цей день наша школа розпочала урочистою ходою до меморіалу Скорботної матері, де проходив мітинг пам’яті всіх, хто загинув у війнах ХХ – ХХІ століть, примирення та переосмислення тих жахливих подій, що забрали тисячі життів, виховання національно свідомого, патріотичного налаштованого українця. Учні початкових класів підготували фото-проект "Пам'ятаємо твій подвиг, солдате"
Жоден клас не залишив поза увагою ветерана, учасника бойових дій, що мешкають території с. Слатине, відвідавши та привітавши їх зі святом.
Традиційно відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам, що визволяли наше рідне місто.
Старшокласники зз гордістю стояли у почесній варті на протязі всього заходу. Учні перших класів продемонстрували танок, який зворушив всіх присутніх «Голуб пам’яті та миру».

Нехай червона квітка маку, як символ пам’яті про загиблих у Другій світовій війні, буде нагадуванням нинішньому та прийдешнім поколінням про те, що найбільша цінність у світі - людське життя.
Кiлькiсть переглядiв: 37

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.